Het team

Het team



Leerkrachten per groep
 
Leerteam a-b-c  
Groep 1-2a
Lonneke Herder en Linda Kieftenbrug
Groep 1-2b   
Mirne de Haan - van der Vuurst en Angelique Aafjes
Groep 1-2c    
Melanie ten Brug - Hulst
Onderwijsassistenten Jessica Appel en Marielle Broersen
Leerteam d-e-f-g  
Groep 1-2d   
Frida Siepe en Linda Kieftenburg
Groep 1-2e   
Yvonne Timmerman
Groep 1-2f   
José Buijs en Marloes de Vries
Groep 1-2g
Miralda Stapel
Onderwijsassistenten Jolie Lejeune en Susan Weel
Leerteam 3  
Groep 3a   
Ellen Entius en Jantine van der Heiden-Klein
Groep 3b   
Linda Beerepoot en Annette Schoof
Groep 3c
Angelique Aafjes en Nancy Bijeman-Relleke
Groep 3d
Jennifer Baart en Nancy Bijeman-Relleke
Onderwijsassistenten Marlies Kaptijn en Marjon Schipper
Leerteam 4  
Groep 4a
Edwin Zwaan en Juliette van Straalen
Groep 4b
Rachel Tol en Juliette van Straalen
Groep 4c
Evelien Theunisse en Wanda van der Gragt
Groep 4d     Yvonne van Rooyen
Onderwijsassistenten Tjardo Bruijnesteijn, Marjan van den Broek en Nigar Eivazova
Leerteam 5  
Groep 5a
Luuk Bakker
Groep 5b
Nadine Pinxter en Isabel Pronk
Groep 5c Eefje van der Linden en Ellie Postmus
Onderwijsassistenten Yvette van Hulst-Aberson en Justin Ligthart
Leerteam 6  
Groep 6a Kelly Bot
Groep 6b Lynn Koster
Groep 6c Ester Bijl en Demi Kwakman-Bregman
Onderwijsassistenten Nathalie Appelman en Richard Kelder
Leerteam 7  
Groep 7a Regina van der Wal en Anne Nijpels
Groep 7b Cor Stuifbergen en Ester Bijl
Groep 7c Nick Hoogeveen en Regina van der Wal
Onderwijsassistenten Nathalie Appelman en Laurens Blaak
Leerteam 8  
Groep 8a  Dennis Mink
Groep 8b Minou Kwast
Onderwijsassistenten Lianne Beck en Laurens Blaak

Aanwezigheid directie, ondersteunend personeel en vakleerkrachten

Femke de Boer
directie
Maandag t/m donderdag
Rosanne Blauw
teamleider
Woensdag t/m vrijdag
Eveline Kooter
teamleider jonge kind
Woensdag t/m vrijdag
Aurelia Bakker
teamleider oudere kind    
Maandag t/m woensdag
Kathy Spiteri
teamleider opvang
Maandag t/m donderdag
Chantal Sjerps
kwaliteitscoördinator groep 1 t/m 3
Maandag, dinsdag en donderdag
Saskia Buchner
kwaliteitscoördinator groep 3 t/m 5
Dinsdag t/m donderdag
Keshia Kolleman
kwaliteitscoödinator groep 6 t/m 8
Maandag, dinsdag en vrijdag
Brenda Nieuweboer
directieondersteuner
Maandag, donderdag en vrijdag
Jakko Sjoerds
conciërge    
Maandag t/m vrijdag
Linda van 't Hoff
vakleerkracht gym 
Dinsdag t/m vrijdag
Merel Schoo
vakleerkracht gym 
Dinsdag, woensdag en donderdag
Vacature
vakleerkracht gym 
Vrijdag
Wanda van der Gragt
rekencoördinator
Maandag
Linda van 't Hoff
leerkracht Rots en Water
Maandag
Susan Weel
eventmanager
Woensdag

Ouder aan het woord

Mijn kind voelt zich veilig op Socrates.